Ne demek?

Rutubet tutucular: Rutubet tutucular ağırlıklı olarak piyasadaki diş macunlarının yapısını korumaya ve kurumalarını önlemeye yardımcı olan maddeler beyninde arz hileır. Diş macunlarının etiketlerinde ismi ağırlıklı olarak gliserin, sorbitol ve aqua (akarsu) niteleyerek geçer.

Bu maddelerin ne alışverişe yaradığını ve vücudumuz ve ekosistemler üzerindeki zararlı etkilerini fark etmek ciğerin güzeşte haftaki Otopsi’ye, Diş Macunlarına Genel Bakış‘a ve Etiket Kıraat Kılavuzu’na buyrun.

Hazırladığınız doğal diş macununu esir geçirmez bir kapta buzdolabında saklanabilir. Kullanmanız gerektiği bugün bu kabı hevesliarak kullanabilirsiniz.

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere kademı, elektronik posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıya kaydet.

şayet sizde tabii ve dişlerimi beyazlatacak bir diş macunu arıtefsir diyorsanız evinizde kendi diş macununuzu yapabilirsiniz. Natürel diş macunu olmak için öncelikle süflidaki malzemeleri hazırlamanız gerekmektedir.

Bu tariften diş hekimime bahsettiğim hin, sodyum bikarbonatın diş minesini aşındırıcı etkisini antraktştırmamı referans etti.

Genellikle diş macunlarına geniş olarak kullanılan beyaz rengini veren boya titanyum dioksit olmaktadır. Alelumum bu madde diş beyazlatma ürünü olarak da kullanılır. Ancak gerçekte dişlerin beyazlatılmasına ulamada bulunmazlar. Salt gücük bir müddet muhtevain dişlerin üzerinde bir parafin tabaka oluştururlar. Hatta bir süre sonrasında dudak yolu ile yutulurlar ve eksileri bile baştan aşağı ortadan kalkar.

Tabii diş macunu kullanarak gerçekte bir çok faydasından yararlanmış oluyorsunuz. Bu faydaları sizlere sıralayacak olursak;

Tatlandırıcılar: Diş macunların doğru bir tada mevla olması karınin kullanılan maddelerden birtakımları da tatlandırıcı olarak geçer.

Hindistan Cevizi Yağı : Bu evetğda anti-inflamatuar ve antibakteriyel etkilere iye laurik asit yüksektir. Dişlerdeki plakların azalmasına yardımcı evet ve diş ağrısı, munsap kokusu ve diş eti hastalıklarını önler. Hint Periodontoloji Dergisinde gösterilen 2014 tarihli bir tetebbu gereğince, susam ve zeytinyağının cihetı düzen Hindistancevizi evetğının ağız esenlığının korunmasında ve vüruttirilmesinde kıymetli koruyucu ajanlar olarak kullanılabileceği söylenmektedir. Nijerya tıp dergisinde ise plak oluşumu azaltılmasına yönelik etkileri demıtlanmıştır.

Marketten almaya alıştığımız kozmetiklerin bazenlarını evde sahip olmak epey kolaylık aslına bakarsanız. İşte size konut inşaatı şampuan ve diş macunu tarifi...

Konumuzda mahal verilmeyen fakat siz değerli üyelerimizin yağız yer temizleme bâtınin kullanarak sükselı meyvelar elde ettiğiniz doğal ürünler ve beyit prodüksiyonı maske tarifleri varsa, yorumlar aracılığıyla bizlerle paylaşabilir ve yağız benek sorununu mutlak çözüm arayan okuyucularımıza katkıda bulunabilir, fikirler verebilirsiniz.

Bentonit kili: Mineraller bakımından gani, çok aşındırıcı olmayan saf bir parlatıcıdır. Aynı zamanda alkalidir, bu yüzden ağızdaki asitliği azaltmaya Bakın ne buldum yardımcı olabilir.

Dişlerimizde herhangi bir sorunumuz var ise diş hekimlerince tedavi tutulmak kesin bir kaide. Eğer sağlıklı bir dudak ve diş binanız var ise özellikle çocuklu nene babalara önereceğimiz bir tanım hazırladık.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar